ALMANYA VİZE BAŞVURUSU

0224 334 14 64


Balıkesir Almanya Vize Merkezi | Balıkesir Almanya Vize işlemleri | Balıkesir Almanya Vize Başvuru Merkezi / Balıkesir Almanya Resmi Başvuru Merkezi

Balıkesirden Almanya vize işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz , tek yapmanız gereken Balıkesir Almanya vizesi Çağrı merkezimizden randevu alarak ve üst taraftaki kutucuktan seyahat amacınızı ve iş bilgilerinizi girerek Almanya vize başvurusu evrak listesini alabilirsiniz , ilgili evrakları vize ofisimize ulaştırarak hızlı bir şekilde çözüm sağlayabilirsiniz.

 

 

 



Balıkesirden Almanya Vizesi Nasıl Alınır ?

Balıkesirde Almanya vize başvuruları www.balikesirvizeofisi.com , www.bongotravel.net , www.almanyavizesibalikesir.com aracılığı ile profesyonel şekilde yapabilirsiniz.

Balıkesir Almanya Vize Başvuru Merkezi ( Balıkesir vize ofisi) hizmetlerinden faydalanarak vizenizin hızlı ve sorunsuz bir şekilde almanız sağlanacaktır.

Balıkesir Almanya Vize Başvuru Merkezi uzman kadrosu ile yıllardır Balıkesirde birçok kurumsal firma ve müşterilerin vizelerini olumlu şekilde sonuçlandırmıştır.

Balıkesir de Almanya vize başvuru merkezi nerededir?

Balıkesir Almanya Vizesi Başvuru Merkezi Adresi: Odunluk, Akpınar Cd. No:7 , 16110 Nilüfer/Balıkesir

 

Balıkesir de Almanya vize başvurularında gerekli evraklar nelerdir ?

Balıkesir Almanya Vizesi Başvuru evrakları için üstteki kutucuktan seyahat amacınızı ve mesleğinizi seçerek gerekli evrak dökümüne erişebilirsiniz.


Balıkesir Almanya Vizesi Başvurusu Adımları

 • Almanya vizesi için gerekli belgeleri hazırlayın
 • Evraklarınızın kontrolünü sağlayalım
 • Sizin adınıza başvuru formunuzu doldurup randevunuzu alalım
 • Konsolosluğa gönderilmek üzere başvurunuzu yapalım
 • Vizeniz sonuçlandığında sizi bilgilendirelim
 • Ofisimizden veya kargo yoluyla pasaportunuzu teslim alabilirsiniz 

Almanya Balayı Otelleri Nerden Alınır?

Balıkesir’nın ve Türkiye’nin balayı turlarında lider markası www.askrotalari.com  aracılığı ile Almanya’nın en iyi balayı otellerini inceleyebilirsiniz. Balıkesir vize ofisi aracılığı ile Balıkesir’dan yaptığınız Almanya vizesi başvurularında www.askrotalari.com web sitesinde kullanmak üzere extra %5 balayı indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.Yapmanız gereken web sitesini ziyaret edip ilgili turu seçmek ve satış danışmanlarından konu ile destek almak.

 

 

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir.

Hususi, Hizmet ve Diplomatik Pasaport hamilleri ise 180 gün içinde 90 günü aşmamak kaydıyla, anılan ülkeye yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır.

Eylül 2014'ten sonra alınan Shengen vizelerinde tekrar parmak izi alınmasına gerek yoktur.

ALMANYA vizesi ile ilgili tüm işlemleri uzman kodromuz ile birlikte gerçekleştirmekteyiz. Doğru başvuru ile vize alma olasığınızın artacağını bireysel başvurularınızda yardım almadığınız durumlarda vize almanızın çok zor olduğunu bir sonraki başvurularınızında etkili olduğunu unutmayın.

images
Dilekçe ve Formlar
Dilekçe Örnekleri

Bilgiler

 • Dili:

  ALMANCA

 • Para Birimi

  EURO

 • Ülke Kodu:

  49

 • Saat Dilimi:

  GMT+1